Ürünler
Sepet

Hakkımızda

Doğaya dönüş etik ve sürdürülebilir moda

Bir hikaye düşünün ki içinde özenin, titizliliğin, zevkin olduğu; ekip çalışmasının, yüksek kalitenin, ulaşılabilinirliğin var olduğu bir hikaye..

İşte tam konunun içinde 21 yılında kurulan ankara çıkışlı C FORYOU yükselen moda firmalarından birisi olarak bu hikayede kısa zamanda yerini aldı. Müşteri odaklı olmanın yanı sıra çağdaş moda anlayışı ile en güncel trendleri kendi kimliği ile harmanlayıp koleksiyonlar yaratarak moda sever alıcılar tarafından takdir topladı. Hali hazırda bünyesinde a’dan z’ye tam bir moda üretim yeri bulunan C FOR YOU dolaplarınızdaki en sevilen markalardan olmaya aday. silüetinde çalışan kadının gücünü bulundurmak markaya ilham veren bir diğer etmen. 

kadının her halinin değerli olduğunu savunuyoruz. aktif yaşantınızda stilinizin parçasını oluşturmak gerek iş dünyasında gerek sosyal yaşamda adımlarınıza bir adım önde atmanızı sağlar. Sizde bu hikayede yerinizi almak için yapmanız gereken tek şey bizimle tanışmak. biz size yeteriz.

 

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz detaylı bilgiye Gizlilik Politikası'ndan erişebilirsiniz.
Clicky